- Enemigos
24:30
Totem
Atarrabia
Doan
Joaquin Sabinari omenaldi taldea.
- E
24:00
Plaza
Zubieta (Nafarroa)
- ZE ESATEK! + EMON
23:30
Txosnagunea
AGURAIN
- EN TOL SARMIENTO (ETS) + bertako taldeak
23:00
Frontoia
ETXALAR
- URTZ + TRIKIZIO
23:00
Arizgoiti plaza
BASAURI
- Vendetta + Alerta Gorria + DJ Sergei
23:00
Bakaikuko elkartea
Bakaiku
Kontzertua iragartzeko bideoa: http://youtu.be/z1UUZRruwtY
Kontzertua Olaztin inposatu nahi diguten errausketa jarduerari aurre egiteko erabiliko da.
- SILVER SHINE
23:00
Crazy Horse
Bilbo
http://www.thesilvershine.com/
- LEIHOTIKAN + ALTXATU
22:30
Bonberenea
Tolosa
LEIHOTIKAN taldeak, bere 20. urteurrena ospatzeko, CD+DVD bat grabatuko du ZUZENEAN. ALTXATUk bere bigarren diskoa aurkeztuko du: Hitza.
http://www.gordiscos.com/ - Horn Of The Rhino + Muerte Por Mil Cortes
22:00
Helldorado
Gasteiz
10
- IHESKDIE + PIXONTXIS + NI
22:00
Txosnagunea
DURANGO
Doan
- mikel uraken + ubriel
21:00
Izaro Irish Tabern
Bermeo
- TALCO + ITZIARREN SEMEAK
21:00
Stagelive aretoa
Bilbo
10 / 13 euro
Sarrerak: Power records, Coppola taberna, www.kulturalive.com
- KATARSICK + READY AIM FIRE + ETORKIZUN BELTZA
21:00
EDASKA Rock Club
Barakaldo
Heavy eta hard rock festia.
5
- VARGAS BLUES BAND + DANI WILDE
21:00
Jimmy Jazz
Gasteiz
15 / 18 euro
- HARD ACOUSTIC
20:30
BLACK ROSE
Burlata
Burlatako Black Rose tabernaren kontzertu denboraldi berriaren inaugurazioa.
HARD ACOUSTIC: Judas Priest, AC/DC, Helloween, Le
- BLUEPERRO
20:00
Le Bukowski
Donostia
- KIRMEN URIBE, MIKEL URDANGARIN, RAFA RUEDA ETA BINGEN MENDIZABAL
20:00
Bidebarrieta liburutegia
Bilbo (Bizkaia)
- Etengabeko Zarata XII
19:30
Larratxo Kultur Etxea
Donostia
TALDEAK
Kamorr
- GANBEROCK JAIALDIA
18:00
Taupa taberna
Arrasate
TALDEAK:
* Arkada Social
* Tania de Sousa
Doan
- SYNCHRO MARMITAKO PROIEKT
14:00
Ibu Hots
Gasteiz
SYNCHRO MARMITAKO PROIEKT
Sarrera doan
14.00: dantza-bermuta
15.00: Menua Marmitako (6 euro platera nahi diuenarentzat)
20.30: Kontzertua: ANTIGUO R
- IRU
eguerditik aurrera
Kalekalde
Iru
12:30: Pintxopote musikarekin
14:30: Bazkari herrikoia + zozketa + gazta pisu asmatze txapelketa (tiketak Punktxa edo Kalekalden)
18:00: Neurona Ta Erdi Kolektibeko DJak
20:00: KONTZERTUAK: Kloak 47 + Skabidean + Shock Waves