- TXARANGO + ZE ESATEK! + GOZATEGI
23:30
ZAMUDIO
- CR
23:00
Elgoibarko kultur etxeko sotoa
Elgoibar
3 euro
- MAKALA JazzFunkBand
23:00
ZubiPunta ostatua
erratzu
- HESIAN
23:00
Plaza
Bergara
- ESKEAN KRIST
23:00
Txosnagunea
Bergara
- Kinada
22:30
Putzuzulo Gaztetxea
Zarautz
- KAOTIKO
22:30
Altsasuko gaztetxea
Altsasu (Nafarroa)
- Kinada
22:30
Putzuzulo Gaztetxea
Zarautz
https://www.facebook.com/pages/Kinada/338928446294069
- Governors
22:30
Bonberenea
Tolosa
- Joseba B. Lenoir Gang + Caustic Roll Dave
22:30
Matadeixe
Azkoitia
5 euro
- Belarmi
22:00
San Esteban elkartea
Tolosako (Gipuzkoa)
Tolosako (Gipuzkoa) San Esteban elkartean joko dute maiatzaren 22an Belarmi
- GOSARIAK
22:00
Hori Bai gaztetxea
Larrabetzu
Adi: azkenaurreko kontzertua.
- EDUCADOS + HOZTEN
22:00
XURRUT
GORLIZ
Educados Bilboko pop-rock taldeak disko berria aurkeztuko du: Edukaos.
http://educados27.bandcamp.com/
Hozten: Rock alternatiboa egiten duen Bilboko taldea.
http://www.hozten.bandcamp.com/
Sarrera: norberak nahi beste.
https://www.facebook.com/events/836545389725943/ - Bata
22:00
Matadeixe
Azkoitia
Bata
- DULCE P
22:00
Subsuelo
Iru
https://www.facebook.com/pages/Exnovios/344036572450821
- MANIFA + FALTONS
21:30
EDASKA Rock Club
21:30
5
- Joseba B. Lenoir Gang + Caustic Roll Dave
21:30
Gaztetxea
Gasteiz
5 euro
- BOOGIE RIDERS
21:00
Kantina Rock
Lekunberri
Estiloa: Blues, rock and roll (Bilbo).
- SU TA GAR + MITOSIA
21:00
Iparragirre kontzertu aretoa
GERNIKA (Bizkaia)
Sarrera: 12 / 15 euro
Aurre salmenta: ZARATA eta OSPA tabernak (Gernika), LUMA liburudenda (Bermeo).
21:00 ate irekiera
21:30 MITOSIA
23:00 SU TA GAR
- LUBAKI
21:00
Infernu taberna
Iru
Rock metala. Iru
- RADIOPLEBE
20:30
BLACK ROSE
Burlata
RADIOPLEBE nafarrek Indomables bigarren diskoa aurkeztuko dute. Punk rock eta rock and rolla.
Taldekideak: Jorge (gitarra eta ahotsa), Eneko (gitarra), Gaizka (baxua), I
- Frenetik
20:30
Ibu Hots
Gasteiz
Sarrera: 5 euro
Sarrera + CDa: 10 euro
- G
20:00
Le Bukowski
Donostia
Maiatzak 22, Ostirala - etan
RICHIE RAMONE + Venrez (USA) + Golden Grahams (BCN)
20:00
Jimmy Jazz
Gasteiz
20 euro + gastuak
- Lou Topet
19:00
Elkar Estudioa
Donostia
Elkar Estudioa Sesioak - Zuzeneko emanaldiak
- LOS FASTIDIOS + RUDE PRIDE + KUMA NO MOTOR + TORTUGA SOUND
zehaztu gabe
Gaztetxea
Kanbo